O mnie

O mnie? No cóż, ciężki orzech do zgryzienia. Jak tu napisać o sobie, żeby nie wyjść na narcyza, a jednak za solidną osobę, która wykonuje zlecenia sumiennie i do końca? To może zacznijmy od początku.

Stara dobra Szkoła Plastyczna

Czym się zajmuje? Rysunkami, malarstwem, ale i również montażem filmowym. W rysunku i malarstwie mam spore doświadczenie zdobyte podczas nauki w Szkole Plastycznej. Dzięki nauce przez 4 lata w tej szkole mam wyczucie smaku jako malarz. Kończąc szkołę artystyczną o profilu techniki rzeźbiarskie zacząłem wyczuwać światło cień. Koleżanka, która zajmuje się makijażem próbowała opanować to przez wiele lat praktyk z fotografią i różnych projektów. Mi wystarczyło pójść na rzeźbę, dzięki czemu łatwiej mi jest modelować światłem podczas filmów, podczas rysunku, czy malarstwa. Czuje formę przedmiotów, dzięki temu z łatwością przychodzi mi zrobić logo, czy projektować graficznie. Nie wspominając o tworzeniu rzeźby. :’)

Montaż filmów

Co do montażu filmowego to już jest dłuższa historia, ponieważ od małego tata przekonywał mnie do montażu. Bawiłem się tym jak klockami lego. Mając 14 lat zrobiłem swój pierwszy film, to były czasy:’). Wtedy jeszcze pracowałem na Windowsowym programie o wdzięcznej nazwie Movie Maker. Zabawy było co niemiara.

O mnie
O mnie

Z czasem nauczyłem się samemu wielu sztuczek filmowych. Odbywałem staż wakacyjny nawet w telewizji internetowej, w której korzystali z moich umiejętności jako montażysty filmowego. Zdobyłem tam spore doświadczenie. Nauczyłem się jak odpowiednio obsługiwać kamery, jak na wizji robić przejścia pomiędzy nimi. Robiłem montaż w pełni profesjonalny. Dzięki temu nauczyłem się też wielu programów do montażu, czy też obróbki fotograficznej. Zgłębiłem tam swoją również o wiedzę co do grafiki komputerowej. 🙂

Patrząc na moje „dzieła” z 2015 roku a patrząc obecnie widzę bardzo duży postęp, tak samo klienci widzą różnice wśród moich prac. Staram się ciągle rozwijać oraz zgłębiać swoją wiedzę na ten temat, aby być najlepszym dla Ciebie. Mógłbym opowiadać ile to już zleceń nie dostałem, ale po co, skoro każdy sam się przekona przychodząc do mnie i korzystając z moich usług. 🙂

W wolnym czasie uwielbiam grać na gitarze, stawiam przede wszystkim na samorozwój, a co innego nie rozwija i nie uczy systematyki jak nie gra na instrumencie. Gry na gitarze zacząłem uczyć się samemu systematycznie wraz z rozwojem swojego kunsztu artystycznego.

Zapraszam do odwiedzenia mojego: