Montaż filmów – co raz częściej jest potrzebna nawet delikatna obróbka filmu. Nawet jakiegoś krótkiego, aby po prostu wrzucić na Insta Story. Równie dobrze możemy sami się tym „bawić”, ale po co?

Skoro można to zlecić profesjonaliście, który obcuje z tym na co dzień. Ma profesjonalny program do tego, przy czym również zna tajniki, potrzebne aby uatrakcyjnić nasz film. Za to Ty możesz w tym czasie zająć rozpowszechnianiem swojej osoby lub firmy.

Co mogę dla Ciebie zrobić ?

W montażu filmów mam spore doświadczenie, zmontowałem już ponad setkę filmów. Montuje między innymi:

  • reklamowy dla firm
  • krótki film reklamowy (do 30 sekund)
  • filmy na social media (Instagram, Facebook i inne)
  • Rodzinny
  • Niespodzianka
  • Na specjalną okazje
  • Wspominkowy film
  • Backstage tego co robisz, czy też czym się zajmujesz

O to przykłady wykonanych przeze mnie filmów:

https://www.youtube.com/watch?v=REtSNZ4kGIE&list=PLBlmnEbeaHgwGkGJZ2lP7a-6n7HXhQ4Nq&index=1

Wykres przebiegu tworzenia montażu filmowego.

Kontakt

Montaż filmów
Montaż filmów

Określenie Twojej potrzeby jaki ma być to rodzaj filmu.

Tak naprawdę wszystko się od tego zaczyna.

Teraz pojawia się pytanie czy materiały zostaną do mnie dostarczone i z nich mam montować filmy czy mam je sam zdobyć. Jeżeli przesyłasz je do mnie w tym wypadku ważne, aby zostały materiały wysłane takie jakie chcemy, aby były na filmie. W jak najwyższej jakości. Zdjęcia,filmy. Muzykę będę mógł pozyskać z banku utworów no copyright. Jeżeli mam pozyskać, czy mam przyjść z filmować daną tematykę do Ciebie, może wystarczy, że wezmę to z bazy filmów.

Uwaga!

Ważne, aby logo, które mi wyślesz, aby było transparentne, czyli w formacie .png. Również w bardzo dobrej jakości w formacie .jpg, aby

Montaż

Montaż filmów
Montaż filmów

Po zebraniu wszystkich materiałów jest montaż. Montuje od razu dany film. W zależności od tego czego wymaga dany film, stosuje danej techniki. Jeśli ma być to na przykład film wspominkowy będzie on spokojny, ale również mogę dodać do niego zabawne wstawki jeśli chcesz, aby dodać filmowi bardziej takiej luźnej atmosfery, wesołej czy zabawnej. Jeśli ma być to fil reklamowy będzie zawierał inne elementy, będzie on o wiele krótszy i będzie miał inne cechy.

Po wykonaniu takiego filmu, wysyłam Tobie go w wersji demo, będzie on o pogorszonej jakości oraz ze znakiem wodnym. Film będzie tylko pod obejrzenie, czy taki Tobie odpowiada.

Jeśli montaż filmu nie spodobał Ci się. To co dalej?

Montaż filmów
Montaż filmów

W tym wypadku staram się wprowadzić w moim projekcie zmiany, aby Tobie podobała się wykonana przeze mnie praca. Wspólnie przeanalizujemy film jeśli będzie taka potrzeba, błędy od razu zretuszuje i ponownie wyśle prace. Praca będzie ponownie w wersji demo, byś Ty jako klient mógł stwierdzić czy film ten spełnia wszystkie Twoje wymagania.

Jeśli montaż filmu spodobał Ci się. To co dalej?

Montaż filmów
Montaż filmów

Jeśli spodoba Ci się wykonana praca przeze mnie, dochodzi do rozliczenia między nami tak zwanego. Ty wysyłasz mi przelew lub przekazujesz mi do ręki. W tym samym czasie jak już dostaje dokonuje pełnego już eksportu filmu z pełną wersją z najlepszą jakością obrazu i wysyłam Tobie go na maila, przekazuje na pendrive’a, w zależności jak się umówimy co do tego.